Toyota Peugeot Citroën Automobile


Automobilka TPCA (Toyota Peugeot Citroën Automobile) je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën. Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropský lídr PSA podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002. Městské vozy Toyota Aygo, Peugeot 107 a Citroën C1 jsme u Kolína začali montovat v únoru 2005. Výstavba závodu TPCA stála celkem dvacet miliard korun, což byla do té doby největší zahraniční investice na zelené louce ve střední Evropě. V současné době se na výrobě vozů, vyznačujících se spolehlivostí a nízkou spotřebou, podílí 3 200 zaměstnanců.

Během výrobního procesu, i v našich automobilech, používáme nejekologičtější technologie. Ochrana přírody je naší velkou prioritou. Tato folozofie začíná u každého zaměstnance a prostupuje celou továrnou. Odměnou za šetrný přístup k životnímu prostředí je certifikace BAT (Best Available Techniques), kterou jsme obdrželi společně s mezinárodním certifikátem řízení ochrany životního prostředí EN ISO 14001:2004.
Přispíváme k všestrannému rozvoji regionu, který se před deseti lety stal naším domovem. Naším heslem je „Pomáháme tam, kde jsme doma“. Tuto myšlenku jsme podpořili již více než 100 miliony investovanými v různých místech regionu.

Podpora mladých umělců

Mezinárodní hudební festival Praha, klasika.. zastřešuje hudební interpretační kurzy, které podporují mladé talenty. Tuto činnost můžete i Vy podpořit svým příspěvkem 3682520399/0800.

International Music Festival Prague, classics.. (www.prague-classics.cz) covers music interpretation courses, that support young talents. These activities you can encourage with your contribution: 3682520399/0800.