Pražská čokoláda


Pražská čokoláda

Společnost Pražská čokoláda zaštiťuje historickou značku Nachfolger® , kterou založil Jan Schmidt roku 1888 v Teplicích (necelé 3 roky před založením známé čokoládovny ORION) a je tak jednou z nejstarších cukrovinkářských firem. Firma Jan Schmidt se specializovala na výrobu luxusních cukrovinek a proslavila se ovocnými bonbony roks-drops.

Začátkem 20. století byla prodána novému majiteli Rudolfu Holzbauerovi, který pokračoval ve výrobě pod novou značkou Jan Schmidt, Nachfolger (nástupce). Od roku 1911 je v Rakousku firma vedená jako továrna na kandity a čokoládu, se 100 zaměstnanci. Světová hospodářská krize a posléze příchod Němců roku 1938 přerušil výrobu, a tak i známá „chuť“ zanikla.

Společnost Pražská čokoláda se roku 2005 ujala následovnictví a po sedmašedesáti letech obnovuje tradici pod příznačnou značkou Nachfolger. Čokoláda Nachfolger se vyrábí z těch nejlepších surovin a je vylepšená Belgickou recepturou.

Základními pilíři naší společnosti je 1. Zákazník, 2. Kvalita, 3. Chuť a 4. Design. Dle těchto pilířů děláme vše, aby design produktu odpovídal i chuti a kvalitě, to znamená, že největší radost čeká zákazníka ve chvíli, kdy má možnost náš produkt ochutnat.

Praha, klasika..

Předměřice nad Jizerou 85

294 74, Czech Republic

Phone : SMS 778029049

Email : festival@prague-classics.cz