Bärenreiter Praha


Bärenreiter Praha »»»

 

Bärenreiter Praha je součást nakladatelské skupiny Bärenreiter, celosvětově uznávaného vydavatele klasické hudby se širokým záběrem edičního programu a zárukou vysokého standardu. Bärenreiter se dlouhodobě zaměřuje na souborná kritická vydání a na praktické urtextové edice, jejichž kvalita zajišťuje nakladatelství přední pozici na celosvětovém trhu s notovými materiály.

Bärenreiter Praha se soustřeďuje především na vydávání děl českých a slovenských skladatelů, významnou součástí produkce je též pedagogická literatura. Kromě distribuce vlastních titulů je výhradním zástupcem produkce celé nakladatelské skupiny pro střední a východní Evropu. Úzká spolupráce nakladatelství s prestižními hudebními institucemi zahrnuje přední školy, orchestry a festivaly, k nimž patří i mezinárodní hudební festival Ameropa.

Podpora mladých umělců

Mezinárodní hudební festival Praha, klasika.. zastřešuje hudební interpretační kurzy, které podporují mladé talenty. Tuto činnost můžete i Vy podpořit svým příspěvkem 3682520399/0800.

International Music Festival Prague, classics.. (www.prague-classics.cz) covers music interpretation courses, that support young talents. These activities you can encourage with your contribution: 3682520399/0800.